Warsztaty Salsy – 25-26 kwietnia 2015

Warsztaty Salsy – 25-26 kwietnia 2015

Opublikowane przez

Zapraszamy na warsztaty Salsy z Bartkiem Januszkiem i Marysią Latochą;

Termin: 25-26 kwietnia 2015 r.

Rozkład zajęć: 

Początkujący: sobota 16.00-19.00; 19.00-21.00 practice w celu wyszlifowania nabytych umiejętności :) dla wszystkich poziomów zaawansowania (będzie można popatrzyć na wyczyny instruktorów i skorzystać z ich uwag)

 Zaawansowani: niedziela 16.00–19.00

Program:

Początkujący:
1h izolacje + kroki podstawowe
1h salsa solo
1h rueda de casino (podstawy)

Zaawansowani:
1h izolacje + technika
1h salsa solo (Lady & Man Styling)
1h salsa w parach

Koszt:
70 zł. (od osoby za 3 godziny zajęć oraz practice)

Regulamin:
1. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest przesłanie na adres: kontakt@wydzialtanca.info zgłoszenia, zawierającego: imię, nazwisko, adres e-mail, telefon, poziom zaawansowania oraz dokonanie wpłaty za warsztaty.
2. Zgłoszenia i wpłaty przyjmowane są do dnia 24 kwietnia 2015 roku (włącznie).
3.. Wpłaty należy dokonać na konto:
PKO BP I O/KRAKÓW, nr rachunku: 37 1020 2892 0000 5402 0022 5409.
4. Po terminie 10 kwietnia 2015 roku, można zgłosić swoje uczestnictwo tylko w miarę wolnych miejsc, po uprzednim skontaktowaniu się telefonicznym z organizatorem.
5. Uczestnik może zrezygnować z udziału w warsztatach. W takim przypadku uczestnik rezygnujący winien zawiadomić organizatora o fakcie rezygnacji mailowo. Dokonane wpłaty nie będą zwracane.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany miejsca prowadzenia warsztatów, w przypadku jeśli taka konieczność zaistnieje, o czym z odpowiednim wyprzedzeniem poinformuje uczestników.
7. Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania warsztatów, jeżeli nie zgłosi się wystarczająca do przeprowadzenia warsztatów ilość chętnych. Jeżeli nastąpi odwołanie warsztatów, uczestnicy otrzymają informację mailową lub telefoniczną oraz zwrot dokonanych wpłat.
8. Organizator ma pełne prawa do fotografowania, nagrywania i filmowania zajęć oraz wykorzystania uzyskanego materiału na wszelkich polach eksploatacji oraz może udzielać zgody innym podmiotom w tym zakresie. Bez zgody organizatora filmowanie, nagrywanie lub fotografowanie jest zabronione.
9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki uczestników oraz za rzeczy wartościowe, które mogą zostać zagubione, zniszczone lub skradzione, a nie zostały zabezpieczone w zamykanych szafkach.
10. Dokonanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.

 

UWAGA !!!
Obowiązuje obuwie zamienne, o podeszwach nie zostawiających śladów na parkiecie (baletki, obuwie sportowe o jasnych spodach, obcasy tylko zabezpieczone nakładkami) Nakładki są do nabycia na miejscu w cenie 12 zł.